تبلیغات
شهر شعر

تبادل لینک

امروزه یکی از بهترین روشهای افزایش آمار بازدیدکنندگان یک وب سایت یا وبلاگ استفاده از سیستم های تبادل لینک و تبادل بنر می باشد ، سایت شهر شعر با راه اندازی سیستم تبادل لینک امکان افزایش بازید را برای شما فراهم آورده است.

مزایای تبادل لینک با سایت شهر شعر:

سایت شهر شعر علاوه بر شمارشگر قالب سایت دارای 2شمارنده معتبر می باشد که بازدید روزانه سایت را به صورت واقعی ثبت می نمایند،تبادل لینک با سایت شهر شعر علاوه بر افزایش پیچ رنگ در گوگل موجب هدایت بازدید کنندگان از این سایت به سمت سایت و یا وبلاگ شما و بالعکس و در نتیجه افزایش آمار طرفین خواهد شد.

تبادل لینک با سایت شهر شعر در حال حاضر با روش زیر امکان پذیر می باشد:

تبادل لینک متنی

برای اینکه لینک شما در سایت شهر شعر و در جمع دوستان ما قرار گیرد ابتدا لینک ما را با عنوان

شهر شعر

با آدرس www.poemcity.ir  در سایت یا وبلاگ خود لینک کرده و سپس ازاینجا لینک خود را با عنوان و آدرسی که می خواهید ثبت نمایید.

نکات مهم:

1-سایت شهر شعر با هر سایت و وبلاگی با هر آماری تبادل لینک می کند حتی وبلاگ هایی که بازدید روزانه آنها کمتر از 100 است.اما اگر سایت و یا وبلاگی قوانین اخلاقی و عرفی را رعایت نکرده و دارای مضامین تحریک کننده و مستهجن،توهین آمیز، پخش فیلتر شکن و ... باشد از تبادل لینک با آن معذوریم.

2-سعی کنید عنوان لینک شما کوتاه و در رابطه با موضوع سایت شما باشد.

3- لینک شما تا زمانی در سایت شهر شعر قرار خواهد داشت که لینک ما هم در سایت یا وبلاگ شما قرار داشته باشد.

4-لینک شما حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت در سایت شهر شعر  قرار میگیرد. 10 لینک آخری که با ما تبادل لینک کرده اند علاوه بر صفحه اول در تمامی صفحات سایت نمایش داده خواهند شد و پس از آن در این صفحه برای همشیه باقی خواهند ماند.مطمئن باشید در این مورد هیچ گونه حقی ضایع نخواهد شد و آمار وبلاگ یا سایت ها مد نظر نخواهد بود.

5- دوستانی که دارای پیج رنک +5 هستن لینک انها بصورت اختصاصی در زیر قسمت نظر سنجی نمایش داده می شود.